Wieczór panieński – Fotograf na wieczór panieński

Wieczór panieński Magdy

Środek lata, 30 stopni, drewniany domek położony nad jeziorem i duuużo Aperolu. Brzmi jaki wstęp do idealnego wieczoru panieńskiego, prawda?

Mawiają, że jaki panieński/kawalerski, takie wesele…i wiecie co? Chyba mają rację! Wieczór panieński, jak i późniejsze wesele w Binowie odbyły się w iście włoskim klimacie, na którym za równo Magdzie jak i Michałowi mocno zależało. Oba dni, były to chyba najcieplejsze dni w roku – i nie mam tutaj wcale na myśli atmosfery, panującej podczas obu wieczorów!

Zawsze podkreślam, że dużo ciekawej wychodzą zdjęcia tak zwane “niepozowane” czyli po prostu uchwycone podczas reportażu fotograficznego. Dzięki temu, że tym razem nie realizowałem typowej “sesji” z wieczoru panieńskiego tylko, będąc jakoby tłem i powietrzem, starałem się uchwycić to, co najbardziej ulotne…czyli błysk, emocję i spontaniczny śmiech.

Przed przyjazdem Madzi dziewczyny przygotowały wszystko, pamiętając o najdrobniejszych szczegółach! Efekt finalny – petarda!

Z resztą, co ja będę Was zanudzał, zobaczcie sami jak wyglądał ostatni wieczór przed zamążpójściem Magdy 🙂

 

 

Jeżeli szukacie ciekawego i budżetowego miejsca na wieczór kawalerski/panieński w Szczecinie Camping Marina położony nad południowym brzegiem jęzora Dąbie, wydaje się miejscem idealnym.

Jeżeli natomiast chcielibyście zobaczyć inną sesje realizowaną z Madzią i jej rodzinką zapraszam do zakładki blog -> Sesja rodzinna w szczecinie

 

Privacy Preference Center