Jestem Michał,

Bardzo mi miło, że dotarliście na moją stronę! Pozwólcie, ze opowiem Wam kilka zdań o sobie, a potem zdecydujecie czy zechcecie opowiedzieć mi swoją historię. 

Fotografia Ślubna Szczecin Michał Bogdanowicz

Michal Bogdanowicz – by Majkel


Można śmiało powiedzieć, że praca fotografa jest niezmiernie “wdzięcznym” zawodem. Niesamowitym bowiem szczęściem jest robić w życiu coś, co sprawia radość zarówno Wam jak i mi!

Fotografia to nie tylko pasja, ale możliwość wyrażenia siebie. Możliwość zatrzymania ulotnych momentów, które ludzkie oko widzi czasem tylko przez ułamek sekundy.

Zarówno w fotografii jak i w życiu lubię spontaniczność, emocje, szczery uśmiech i Wasze “ooo nie widzieliśmy, że robiłeś zdjęciaaa!”

Poza fotografią jestem szczęśliwym mężem, uwielbiającym podróże małe i duże, głośne słuchanie muzyki przy opuszczonych szybach podczas jazdy oraz wszelkie relacje z drugim człowiekiem. Jestem ciekawy świata zarówno pod względem różnorodności przyrodniczo-krajobrazowych jak i różnorodności charakterów, osobowości wśród ludzi. Tak się składa, że idealnym narzędziem zesłanym z góry, łączącym te dwie pasje jest właśnie…fotografia.

bymajkel fotograf ślubny

Zachęcam Was do napisania kilku słów o sobie w wiadomości prywatnej. Zapraszam do zakładki kontakt.

Porozmawiajmy i… poznajmy się!

~majkel