Sesja ślubna w Berlinie

Sesja ślubna w Berlinie

Berlin – miasto, które każdy mieszkaniec Szczecina dobrze zna. Stolica Niemiec, położona dwie godziny jazdy samochodem od Szczecina, jest częstym punktem wycieczek organizowanych dla Polaków, ale przede wszystkim węzłem komunikacyjnym, który daje możliwość lotów praktycznie w każdy zakątek świata. Tak właśnie było także w moim przypadku, bowiem Berlin znałem tylko z częstych pobytów na dawnym “Teglu” lub obecnym lotnisku Berlin Brandenburg.

Sesja ślubna w Berlinie siedziała w mojej głowie już od dobrych trzech lat. Jednak pandemia sprawiła, że wizja zagranicznej sesji ślubnej w Berlinie, musiała chwilę poczekać.

Sesja w Berlinie – przejazd Szczecin- Berlin

W teorii drogę do Berlina da się pokonać w 1,5-2 godzin w jedną stronę. W praktyce, wliczając przejazd przez zakorkowane centrum miasta oraz drogę powrotną, wybierając się na taką sesję trzeba liczyć cały dzień. Mając zaplanowany mały lunch przed sesją, ruszyliśmy ze Szczecina już o godzinie 13.00.

 

Berlin centrum – Aleksanderplatz

Po zaparkowaniu nieopodal Alexanderplatz ruszyliśmy wolnym krokiem przez miasto. Do ostatniej chwili wahaliśmy się, którą suknię Julii wybierać. Finalnie postawiliśmy na lekki wariant, można by rzec “miejski”, który idealnie wpasował się w rytm niemieckiej stolicy.

Sesja ślubna w Berlinie – Wyspa muzeów

Jeżeli chcielibyście zobaczyć inne sesję zachęca do przejrzenia:

Lubiąż – sesja ślubna w klasztorze cystersów

 

Dworek Szczere Pole – sesja ślubna

Sesja ślubna w Rewalu

 

Natomiast ciekawostki dotyczące miejsc wartych odwiedzenia w Berlinie znajdziecie w linku poniżej:

https://www.nachberlin.pl/berlin-atrakcje/

Pozdrawiam,

Majkel

Privacy Preference Center