Dworek Szczere Pole

Dworek Szczere Pole

W oczekiwaniu na sezon 2022 razem z zaprzyjaźnionymi usługodawcami zorganizowaliśmy stylizowaną sesję ślubną w Dworku Szczere Pole. 

Dworek Szczere Pole to wyjątkowe miejsce na weselnej mapie województwa zachodniopomorskiego. Nazwa tego miejsca nie jest przypadkowa, ponieważ obiekt położony jest dosłownie w szczerym polu na malowniczej kolonii Wierzchówko na Pojezierzu Drawskim.

Na terenie Szczerego Pola znajduje się 100 – letni odrestaurowany dworek z zachowanymi starymi elementami konstrukcyjnymi i naturalnym wystrojem, klimatyzowany namiot , który pomieści ok. 120 osób, strefa chilloutu, miejsce na grilla, wybieg dla koni i wiele innych atrakcji.

Dworek w Szerym Polu – sesja ślubna

Nasza para modeli, Julia i Patryk oraz wszyscy usługodawcy już na początku podczas przygotowań, czyli makijażu, fryzury i tworzenia aranżacji do sesji ślubnej, poczuli tę sielską atmosferę Wierzchówka. Kiedy na posesję wjechał Chevrolet Monte Carlo z 1973r. wszyscy już wiedzieliśmy, że Magda – wedding plannerka zadbała o każdy szczegół tego dnia.

Sesja ślubna boho glam

Sesja ślubna została utrzymana w stylu boho glam, złote dodatki, zwiewna suknia ślubna i garnitur w odcieniach brązu wspaniale pasowały do klimatu panującego w Dworku Szczere Pole. Idealnym uzupełnieniem stylizacji były kwieciste dekoracje z elementami suszonych traw. Jeśli zapytalibyście mnie, jakie atrakcje na weselu polecam, z pewnością wskazałbym na prosecco vana. Przyczepa, swobodny klimat garden party pięknie współgrają z przeszklonym namiotem weselnym i polnym krajobrazem. Zamysłem naszej sesji stylizowanej było zainspirowanie osób, które planują wesele lub są w trakcie jego organizacji.

Pragniemy pokazać Wam jakie istnieją na rynku możliwości, aby ten wspaniały dzień uczynić wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Uważam, że Dworek Szczere Pole i sesja ślubna, którą wspólnie zrealizowaliśmy doskonale to przedstawiają i mam nadzieję, że wielu z Was znajdzie coś dla siebie, czy to będzie stylistyka zdjęć, czy forma dekoracji, czy atrakcje w postaci furmanki lub prosecco vana. Od inspiracji do realizacji!

 

O najdrobniejsze szczegóły zadbali:

 

Miejsce: Dworek Szczere Pole

Wedding plenerka: Magdalena Osipowicz

Film: Bloomingstudio

Kwiaty: Esyfloresy Szczecin

Modele: Julia Zaczyk-Piasecka oraz Patryk Piasecki

MAU: Justyna Gutowska

Stylizacja: Aneta Ostrowska

Papeteria: Terpsichore

 

Suknia ślubna: Adriana Reina

Garnitur: Madman moda meska Szczecin

Dodatki PM: A dream twig

Dekoracje: Wypożyczalnia dekoracji app

Buty Panny Młodej: Yes i Shoe

Auto: Furmanka (Chevrolet Monte Carlo 1973r.)

Prosecco Van: Babellini_van

 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć pełen reportaż ślubny zachęcam do obejrzenia zdjęć z Wesela Kasi i Michała

~Majkel

Privacy Preference Center