Młyn nad Starą Regą

Młyn nad Starą Regą – wesele Julii i Macieja

Sezon 2021 czas start! Na ten moment wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem! Pierwszy ślub, pierwsze wesele po covidowych obostrzeniach zaczynam z przytupem, bowiem Młyn nad Starą Regą to miejsce nieprzeciętne! XVIII -wieczny młyn, przebudowany w 1903 roku na budynek z cegły ceramicznej wraz z przylegającą do niego małą elektrownią wodną, salą weselną oraz obszernym terenem zielonym, tworzą unikalne miejsce do przeżywania jednego z ważniejszych dni w życiu młodej pary.

 

(polecam kliknąć “play” i przejrzeć zdjęcia w tradycyjnej formie scrrolując w dół)

Przygotowania – Młyn nad Starą Regą

Przygotowania do wielkiego wydarzenia Maćka i Julii rozpoczęły się już z samego rana. Dużo emocji, śmiechu i dobrego humoru towarzyszyło Pannie Młodej już na kilka godzin przed ślubem! Pan Młody przebierał nogami i nie mógł się doczekać aż zobaczy swoją ukochaną na ślubnym kobiercu.  Świadkowa zadbała o klimatyczny podkład muzyczny, a świadek zaopatrzył stoły w odpowiednie na tę okazję napoje. Młyn gotowy był na gorący wieczór!

Klimatyczny ślub w kościele obok Tarnowa

Kojarzycie sceny z filmów kiedy Pan Młody czeka przy ołtarzu, a Panna Młoda spóźnia się 5.. 10.. 15 minut? Tak właśnie było w tym przypadku. Przygotowania dziewczyn “delikatnie” się przedłużyły i finalnie Julia pojawiła się na miejscu 20 minut po czasie!

Gdy pokazała się w drzwiach, skrzypaczka zaczęła grać pieśń, a Maciej odetchnął z ulgą 🙂 Ślub jak z bajki, mówię Wam!

Drobne opóźnienie nie miało dla Młodych żadnego znaczenia, obydwoje wyglądali olśniewająco i byli przeszczęśliwi.

Zabawa weselna – starujemy!

Państwo Marcola, zwani Marcolkami po zaślubinach żwawym krokiem ruszyli na salę weselną rozpocząć wyczekaną imprezę życia! Przez całą noc uśmiechy nie schodziły z ust, piękna pogoda dopisała, a rodzina i przyjaciele rozgrzali parkiet do czerwoności.

Nie mógłbym nie wspomnieć, że gwiazdą wesela została babcia Stefcia, która na parę chwil stanęła za DJ-ką!

Było łapanie bukietu i muchy, zabawy, wyścigi, śpiewy, tańce i dużo pozytywnej energii.

 

Jeżeli spodobał Ci się reportaż Julii i Maćka z Młyna nad Starą Regą, zachęcam do obejrzenia także zdjęć z Wesela Basi i Maćka w Folwarku W Plenerze 🙂

Pozdrawiam gorąco

~majkel

 

O to, żeby ślub Julii i Macieja wyszedł jak najpiękniej zadbali także:

Młyn nad Starą Regą

Dj, kapitalny – Grzesiu Pipke

Video: Wizualni

MUA: Justyna Gutowska

Stylizacja: Aneta Ostrowska

Dekoracje: Pastelowy Ślub- Wedding Plener

Privacy Preference Center